Dogdancing

Když bylo Matyldě kolem druhého roku, napadlo nás zkusit dogdancing. V naší zemi je to zatím mladá kynologická disciplína, ukrývající obrovské pole působnosti.

Máťa hned zpočátku projevila velké taneční nadání a neochvějné nadšení, takže jsme přes první krůčky protančili až do dnešních dnů, zkládáme zkoušky, soutěžíme a zároveň publikujeme v časopise Pes přítel člověka. Naleznete nás tam vždy na dvojstraně, kde po krátkém povídání o teorii dogdancingu ukazujeme i pár tanečních triků.

Z úspěchů bychom zatím rády vyzdvihly složení všech čtyř zkoušek (tzn. HtM, MD, DwD a FtM) v základní úrovni, tudíž se můžeme pochlubit oceněním "profi team 1. úrovně". A zároveň mé úspěšné absolvování kurzu pro instruktory III. třídy. Bohužel to všechno bylo pod záštitou CDC (Czech dogdance Clubu), kterému jsme jako mnozí další tak trochu "skočili na špek". Klub za poněkud dramatických okolností zanikl a nám nezbylo, než jít o dům dál... Ale co?- taky zkušenost, která nás rozhodně od dalšího snažení neodradí.

 

INSTRUKTORka DOGDANCE III. třídy

Od července roku 2011 jsem se oficiálně stala instruktorkou Dogdance III. třídy. Co to znamená? Mohu vás připravit na první postupové zkoušky z dogdancingu, nebo vám pomoci vymyslet a natrénovat sestavu na soutěž. Chcete se dozvědět o dogdancingu něco víc? Neváhejte a napište mi, či zavolejte- dogdancing je jedno z mých oblíbených témat k povídání i psaní... ;))))